Με τα Τρίκαλα στο Κλειστό της Λευκάδας σήμερα το απόγευμα η Δόξα |  Λευκαδίτικα Νέα - Lefkada News
Με τα Τρίκαλα στο Κλειστό της Λευκάδας σήμερα το απόγευμα η Δόξα | Λευκαδίτικα Νέα - Lefkada News

Μεταμορφώθηκε' το γήπεδο της Δόξας Λευκάδας

Το υποτιθέμενο γήπεδο μπάσκετ στη Νικιάνα Λευκάδας (VIDEO) | Λευκαδίτικα  Νέα - Lefkada News
Το υποτιθέμενο γήπεδο μπάσκετ στη Νικιάνα Λευκάδας (VIDEO) | Λευκαδίτικα Νέα - Lefkada News

NIKI LEFKADAS WBC | Lefkáda

Ήττα του Βίκου στη Λευκάδα! Ισοφάρισε σε 2-2 η Δόξα και όλα θα κριθούν στα  Γιάννινα! - Sportsioannina.gr |Το Αθλητικό Portal της Ηπείρου
Ήττα του Βίκου στη Λευκάδα! Ισοφάρισε σε 2-2 η Δόξα και όλα θα κριθούν στα Γιάννινα! - Sportsioannina.gr |Το Αθλητικό Portal της Ηπείρου

Τελικά παίζουν ή όχι? Ορίστηκε το Νίκη Λευκάδας - ΟΑΧ - Sportcaster.gr

Α1 ΜΠΑΣΚΕΤ ΓΥΝΑΙΚΩΝ: Πέρασμα με νίκη από τη Λευκάδα για τον ΠΑΟΚ, στις  λεπτομέρειες Εσπερίδες και Χανιά
Α1 ΜΠΑΣΚΕΤ ΓΥΝΑΙΚΩΝ: Πέρασμα με νίκη από τη Λευκάδα για τον ΠΑΟΚ, στις λεπτομέρειες Εσπερίδες και Χανιά

LefkadaPress | Το νέο γήπεδο μπάσκετ ...είναι στην Πυροσβεστική

Π.Ε. Λευκάδας: Ολοκληρώθηκε η κατασκευή γηπέδου μπάσκετ-βόλεϊ στο 2ο & 3ο  Δημοτικό Σχολείο - aromalefkadas - Ενημερωτική ιστοσελίδα της Λευκάδας
Π.Ε. Λευκάδας: Ολοκληρώθηκε η κατασκευή γηπέδου μπάσκετ-βόλεϊ στο 2ο & 3ο Δημοτικό Σχολείο - aromalefkadas - Ενημερωτική ιστοσελίδα της Λευκάδας

Ολοκληρώθηκε γήπεδο μπάσκετ – βόλεϊ στο 2ο & 3ο Δημοτικό Σχολείο Λευκάδας –  Ποιο το κόστος - Ypodomes.com
Ολοκληρώθηκε γήπεδο μπάσκετ – βόλεϊ στο 2ο & 3ο Δημοτικό Σχολείο Λευκάδας – Ποιο το κόστος - Ypodomes.com

Δόξα Λευκάδας| Έκλεισε νίκη τη χρονιά - lefkadasportnews.gr

Για τον φιλικό αγώνα μπάσκετ «Λευκάδα-Κίνα» | Λευκαδίτικα Νέα - Lefkada News

LBC- Lefkada Basketball Club

Ένα ακόμα βήμα για την ένωση των δυο λαών: Φιλικός Αγώνας Μπάσκετ «Λευκάδα-Κίνα»  - My Lefkada
Ένα ακόμα βήμα για την ένωση των δυο λαών: Φιλικός Αγώνας Μπάσκετ «Λευκάδα-Κίνα» - My Lefkada

Τεράστια νίκη στην Λευκάδα για τα Trikala Basket – goal-trikala.gr

Για το «τρία στα «τρία» στη Λευκάδα! - ΜΠΑΣΚΕΤ - REDKING

Πρόγευση» Α1 στη Λευκάδα | | Basketa.gr

Στη Λευκάδα το Final Four - ΜΠΑΣΚΕΤ - REDKING

2ο Πειραματικό ΓΕ.Λ Λευκάδας -Λύκειο των Εκπαιδευτήριων "Αναγέννηση" :23-56  (Σχολικοί Αγώνες Μπάσκετ -φωτο) - My Lefkada
2ο Πειραματικό ΓΕ.Λ Λευκάδας -Λύκειο των Εκπαιδευτήριων "Αναγέννηση" :23-56 (Σχολικοί Αγώνες Μπάσκετ -φωτο) - My Lefkada

Νίκη Λευκάδας - Παναθηναϊκός 64-76 | Highlights | Α1 Μπάσκετ Γυναικών -  YouTube
Νίκη Λευκάδας - Παναθηναϊκός 64-76 | Highlights | Α1 Μπάσκετ Γυναικών - YouTube