Home

παραλείπω Προσεκτικός Κληρονομιά michal brož atletika αναβάλλω μόνος χωρίζω

Ve vteřině naháčem. Brož ukázal víc, než chtěl. Při masáži mu vítr odfoukl  stan - Deník.cz
Ve vteřině naháčem. Brož ukázal víc, než chtěl. Při masáži mu vítr odfoukl stan - Deník.cz

Michal Brož - iDNES.cz

České favoritky Svobodová i Špotáková zvládly na ME kvalifikaci | iROZHLAS  - spolehlivé zprávy
České favoritky Svobodová i Špotáková zvládly na ME kvalifikaci | iROZHLAS - spolehlivé zprávy

Mistrovství České republiky v atletice mužů a žen v hale 2019 - výsledky –  Cysnews
Mistrovství České republiky v atletice mužů a žen v hale 2019 - výsledky – Cysnews

Do ošťěpařského finále ME pronikli všichni tři Češi, Vadlejch vyhrál  skupinu - Aktuálně.cz
Do ošťěpařského finále ME pronikli všichni tři Češi, Vadlejch vyhrál skupinu - Aktuálně.cz

Michal Brož po 400 m př. na MČR 2018 | Závod na 400 metrů překážek opanoval Michal  Brož, který si časem 50.16 vylepšil letošní maximum. (y) S jakými ambicemi  pojede závodník Dukly
Michal Brož po 400 m př. na MČR 2018 | Závod na 400 metrů překážek opanoval Michal Brož, který si časem 50.16 vylepšil letošní maximum. (y) S jakými ambicemi pojede závodník Dukly

MČR v atletice 2023 Tábor online ⇒ program, výsledky ✔️ | BetArena.cz

Běžci Müller a Vrzalová mají limity pro halové mistrovství Evropy, Stromšík  zaběhl rekord šampionátu | iROZHLAS - spolehlivé zprávy
Běžci Müller a Vrzalová mají limity pro halové mistrovství Evropy, Stromšík zaběhl rekord šampionátu | iROZHLAS - spolehlivé zprávy

Maslák do finále v pátém nejrychlejším čase, překážkáři Brož a Müller  vyřazeni | Ostatní sporty | Lidovky.cz
Maslák do finále v pátém nejrychlejším čase, překážkáři Brož a Müller vyřazeni | Ostatní sporty | Lidovky.cz

MICHAL BROŽ - YouTube

Brož splnil limit na ME, Škrobákové utekl o desetinu – ČT sport – Česká  televize
Brož splnil limit na ME, Škrobákové utekl o desetinu – ČT sport – Česká televize

2018 Czech Athletics Championships - Wikipedia

Pro Brože se stává Slavie oblíbeným stadionem - Atletika

60 m přek. muži vítěz Michal Brož (3) – Cysnews

Česká atletika - Na čtvrtce překážek bylo otázkou spíš za kolik, než kdo  zvítězí. Denisa Rosolová (USK) podle očekávání kralovala závodu, čas byl  její druhý letos nejrychlejší 55.28. Mezi muži zvítězil Michal
Česká atletika - Na čtvrtce překážek bylo otázkou spíš za kolik, než kdo zvítězí. Denisa Rosolová (USK) podle očekávání kralovala závodu, čas byl její druhý letos nejrychlejší 55.28. Mezi muži zvítězil Michal

TJ Dukla Praha

Atleti míří na ME družstev silní, ze špičky chybí pouze Veselý - iDNES.cz

Brož na 400 metrů překážek ani Veleba na stovce do finále nepostoupili |  iROZHLAS - spolehlivé zprávy
Brož na 400 metrů překážek ani Veleba na stovce do finále nepostoupili | iROZHLAS - spolehlivé zprávy